درخواست نقشه

کسانی که نقشه های هتل ، بیمارستان ، موزه ، فرهنگ سرا ، دانشگاه ( دانشکده های معماری )، مدرسه و هنرستان ، رستوران ، گالری هنر ، بانک ، ساختمانهای اداری ، مراکز خرید و مجتمع تجاری ، خانه های مسکونی ، سالن اجتماعات ، مهد کودک ، ایستگاه اتوبوس و قطار، فرودگاه ، مسکونی وآپارتمانی و یا نقشه از مکان های خاص دیگر نیاز دارند می توانند با شماره زیر تماس بگیرند تا چند عرض چندین دقیقه مجموعه چندین نقشه از هر کدام از مکان های بالا را برایشان ایمیل کنم.

.

کلیه پایان نامه ها و ضوابط و مطالعات کامل مجموعه های زیر موجود می باشد. هتل، بیمارستان ،فرودگاه ، تئاتر ، موزه ، سینما ، خانه ورزش ، مجموعه ورزشی ( استادیوم و سالن های چند منظوره ) ، خوابگاه ،کتابخانه ، توریستی تفریحی ، مجتمع تفریحی _ اقامتی ، فرهنگ سرا ، هنرستان ،دانشکده و دانشگاه ( هنر و معماری ، برق ، عمران و .. ) ، مجتمع های مسکونی ، موزه آب ، خانه سالمندان ، مجموعه آب درمانی ، کانون پرورش فکری کودکان ، مرکز موسیقی ، آمفی تئاتر ، تئاتر شهر ، نمایشگاه آثار هنری ، نمایشگاه نقاشی ، شهرک مسکونی ، ایستگاه راه آهن ، مجتمع اقامتی و بین راهی

.

.

در صورتی که رساله با موضوعی خاصی را داشتید میتوانید با مجموعه های بالا تعویض نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط با شماره زیر تماس بگیرید

.

214 14 14 0910

696 50 60 0936

.

سیروس برادران

.

ساعات تماس: 10 صبح تا 11 شب

.

از جواب دادن به اس ام اس های شما معذوریم - فقط تماس

.

برای دریافت پروژه های پاورپوینت نقد ، بررسی و تحلیل آثار و بناهای معماری ایران و خارجی از جمله ، دانشکده ، مدرسه ، هتل ، موزه ، فرهنگسرا ، مجتمع های مسکونی و ... نیز با شماره پایین تماس حاصل فرمایید.

.

برای دریافت پروژه های روستا از شمال کشور هم با شماره بالا تماس بگیرید.

.

>پروژه های پاورپوینت درس های انسان طبیعت معماری ، بناهای تاریخی ، تاسیسات ساختمان ، تحلیل فضای شهری ، تنظیم شرایط محیطی ، عناصر و جزئیات ، مبانی نظری معماری ، مدیریت پروژه ، مرمت بناهای تاریخی ، مصالح نوین ساختمانی ، معماری اسلامی ، معماری جهان ، معماری ایران ، معماری معاصر ف تحلیل و زندگی نامه و آثار معماران جهان نیز موجود است ، برای دریافت با شماره بالا فقط تماس حاصل فرمایید.

.

.

مجموعه فوق العاده زیبای نماهای ساختمانی اجرا شده در ایران

مجموعه ۶۰۰ مقاله تخصصی معماری و شهرسازی به زبان فارسی (برای اولین بار در ایران)

مجموعه کامل کتاب های تخصصی معماری ( ۲۰۱۱ ) – ۱۰۱ کتاب تخصصی معماری

دستیار معماری – مجموعه چند منظوره برترین های معماری - آموزش ، فیلم ، پلان و نقشه ، عکس ، کتاب

پکیج 300 پلان مسکونی بسیار زیبا – کاملا اجرایی – 45 تا 600 متری

مجموعه بیش از 500 پلان ساختمان مسکونی بسیار زیبا و منحصر فرد - 1 تا 7 طبقه - مطابق با ظوابط شهرداری ایران و استانداردهای معماری روز دنیا

جامع ترین و کاملترین آموزش بهترین نرم افزار پرسپکتیو و سه بعدی سازی پلان و نقشه های اتوکدی Sketch up آموزش

کاملترین آموزش اتوکد 2010 ( از مقدماتی تا پیشرفته )

کاملترین آموزش تری دی مکس 2010 ( مقدماتی تا پیشرفته ) ( مخصوص دانشجویان و مهندسین معماری و عمران)

مجموعه بزرگ نقشه های فاز 2 (مخصوص درس طراحی فنی و کارهای اجرایی )

4 هزار دتایل ساختمانی معماری و سازه - کاملترین مجموعه دتایل های ساختمانی

مجموعه نقشه های اجرا شده در شمال کشور - فاز 1 و 2 ( کاملا اجرایی )

آموزش کامل نرم افزار V-ray به زبان فارسی بهمراه نرم افزار

آموزش فارسی Revit Architecture – از مقدماتی تا پیشرفته

مجموعه ۹۵۰ نقشه ساختمان مسکونی اجرا شده در ایران ( طراحی شرکت های مهندسین مشاور و دفاتر مهندسی معروف ایرانی )

یکی از اصول پایه معماری دیدن و الگوگرفتن از طرح های دیگران در کلیه زیر مجموعه های این رشته است.
بسیاری از مهندسین  و دفاتر معماری همیشه به دنبال داشتن آرشیوی کامل از نقشه های مختلف ساختمانیهستند تا در انواع پروژه طراحی پلان های ساختمان در زمین های مختلف از آن ها ایده بگیرند.
فروشگاه معماری ایرانیان بعنوان بزرگترین مرکز پخش محصولات معماری و عمران تا کنون مجموعه های مختلفی از نقشه های معماری مسکونی ، ویلایی و آپارتمانی را جمع آوری نموده و در اختیار بسیاری از شرکت ها ، معماران و مهندسین عمران قرار داده است که به لطف خدا مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است.
تقشه ساختمان ، پلان ساختمان ، نمای ساختمان ، نمای چوبی ؛ نمای آنتیک، نما رومی
به همین دلیل بران شدیم مجموعه جدیدی از نقشه های مسکونی آپارتمانی ساختمان های مختلف که توسط برترین شرکت های مهندسین مشاور و مهندسین بنام معمار و عمرانی کشور طراحی و اجرا شده است را برای شما عزیزان در یک مجموعه جدید و منجصر به فرد ارئه نماییم.
کلیه نقشه های این مجموعه در فاصله سال های ۹۰ تا ۹۳ مورد طراحی و اجرا گردیده است و از این حیث کاملا جدید و به روز می باشد.
kharid

در این مجموعه بیش از ۹۵۰ نقشه ساختمان مسکونی به صورت اتوکدی قرار گرفته است.
متاسفانه بسیاری از زمین های موجود در تمامی نقاط کشور دارای محدودیت های فراون  از جمله عرض و طول کم ( بر کم ساختمان ) ، شیب دار بودن  و داشتن پخ و قناس بودن های فروان می باشد  به همین دلیل در جمع بندی  این مجموعه بیشترین سعی ما بر این بوده است که تا حد امکان نقشه هایی با عرض های کم و زمین های محدود جمع بندی گردد.
کلیه نقشه های موجود در این مجموعه شامل موارد زیر می باشد.
پلان همکف ، زیر زمین، پلان طبقات ، پلان پشت بام ، پلان مبلمان ، پلان اندازه گزار ف پلان ستون گذارییو …
مقاطع نقشه : برش های طولی و عرضی ( بیشتر نقشه ها دارای دو برش و در بعضی موارد دارای ۳ یا ۴ برش می باشد .) در تمامی برش نقشه ها کلیه جزئیات به صورت دقیق و فاز ۲ شده طراحی و اجرا گردیده است.
نمای ساختمان مسکونی : نمای شمالی ، جنوبی ، شرقی ، غربی ( نماهای موجود در نقشه های بستگی به بر ساختمان دارد که در بعضی زمین ها دارای یک نبش و در بعضی موارد تا ۳ نبش مختلف را دارا می باشد. کلیه نماها همراه با اندازه های دقیق ، نوع مصالح مورد استفاده و … در نقشه تعبیه شده است.
نوجه : در بسیاری از نقشه های ساختمانی این مجموعه توجه ویژه ای به نماهای آن شده است و اکثر مهندسین طراح نقشه ها نماهای بسیار زیبایی را ایجاد کرده اند.
.
نقشه های سازه ای :
نوع سازه بتنی و فلزی ، پلان فنداسیون ، تیرریزی ؛ ستون گذذاری، سقف و جزئیات آن و …. ( اکثر نقشه ها همراه با کلیه نقشه های سازه ای و به صورت بسیار دقیق و اجرایی ترسیم گردیده است. )
دتایل و حزئیالت :
هر نقشه بستگی به نوع اقلیم مورد نظر ، نوع سازه بتنی و فلزی ، خصوصیات زمین و … دارای دتایل های مورد نیاز آن نقشه می باشد ،
جزئیات نقشه ها کاملا جدید و برروز و از مصالح نوین ساختمانی جمع اوری و اجرا شده است.
.
تقشه ساختمان ، پلان ساختمان ، نمای ساختمان ، نمای چوبی ؛ نمای آنتیک، نما رومی
نمای ساختمان ، تقشه ساختمان ، پلان ساختمان مسکونی
.
کلیه نقشه و پلان های این مجموعه به صورت اندازه گذاری دقیق و بهمراه تایتل مساحت و سایر بخش های مورد نیز یک پلان ساختمان کامل می باشد.
نماهای اجرا شده در این مجموعه همراه با جزئیات و دتایل های کامل اجرایی می باشد.
کلیه نقشه های معماری و سازه ای این مجموعه در قالب اتوکد ۲۰۰۷ به بالا قابل نمایش میباشد.
نرم افزار تبدیل نقشه های اتوکدی به ورژن های پایین نیز در مجموعه گنجانده شد است.
دتایل های اجرایی این نقشه ها کلا مورد تایید سازمان نظام مهندسی می باشد.
.
در نظام مهندسیو شهرداری بعضی از شهرستان های نقشه های فاز ۲ را به همراه نقشه های بزگنمایی آشپزخانه ، دیوار برشی ، جزئیات نما و … از کارفرما درخواست میکنند به همین دلیل نیز سعی شده است پلان و نقشه هایی در این مجموعه گنجانده شود که  تمامی بخش ها را به صورت دقیق داشته باشد.
.
تقشه ساختمان ، پلان ساختمان ، نمای ساختمان ، نمای چوبی ؛ نمای آنتیک، نما رومی
.
نقشه های تاسیساتی از جمله لوله کشی آب و فاضلاب ، برق کشی ساختمان ، گاز کشی و …به همراه نقشه های سازه ای و معماری در بعضینقشه ها وجود دارد که توسط مهندسین مجرب تاسیسات و برق انجام گرفته است.
.
تمامی نقشه های معماری همراه با نقشه های سازه ای و محاسبات دقیق می باشد که توسط مهندسین عمران به طور دقیق انجام کرفته است.
.
پلان های طراحی و اجرا شده در دو نوع فلزی و بتنی به همراه کلیه دتایل های اجرایی می باشند.
.
در جمع آوری این مجموعه فقط نقشه های ساختمان های ۱ تا ۵ طبقه و با متراژ های ۵۰ تا ۳۲۰ متری گنجانده شده است.
.
حدود ۳۰ درصد از نقشه های این مجموعه به صورت مسکونی تجاری ، ( زیر ساختمان مغازه ، رستوران ، طبقات بالا  مسکونی ۱ تا ۴ واحدی می باشد.
.
بر ( عرض ) اکثر نقشه ساختمان ها در رنج های ۵ تا ۱۴ متری می باشد ( رنج معممولی ۸ تا ۱۲ می باشد. )
.
نقشه ساختمان های همکف ، یک طبقه ، دو طبقه ، دوبلکس ، تریبلکس ، دوبلکس طبقاتی ، سه ، چهار و پنج طبقه ، یک تا چهار واحدی ، همکف پیلوت و طبقات بالا مسکونی ( مخصوص مناطق گرم و شرجی شمال ) و هر آنچه که شما برای نقشه های ساختمانی در نظر دارید در این مجموعه می توانید پیدا کنید.
.
تمامی پلان های معماری و سازه و محاسبات این مجموعه توسط شرکت های مهندسین مشاور و دفاتر فنی حرفه ای و بزرگ در شهرهای تهران ، اصفهان ، شیراز ؛ بندر عباس ، بوشهر ، اهواز ، تبریز ، مشهد ، سنندج، ساری ، رشت  و اکثر شهرهای بزگ کشور طراحی و اجرا گردیده است.

در جمع آوری این مجموعه بیشترین سعی ما بر آن بوده است که نقشه های زمین های با بر کم ( عرض کم ) محدود و در زمین های کوچک از ۵۰ متری تا نهایتا ۳۲۰ متری گنجانده شود.
.
تقشه ساختمان ، پلان ساختمان ، نمای ساختمان ، نمای چوبی ؛ نمای آنتیک، نما رومی
پلان مسکونی ، نقشه مسکونی ، نقشه ساختمان ، نمای ساختمان ، نمای سنگی
.
پلان های مبلمان در کلیه طبقات نقشه های ساختمان طراحی شده است.
.
نقشه مجتمع های مسکونی و مسکن مهر شهرهای مختلف نیز در این مجموعه گنجاده شده است.
قبل از ارائه عمومی این مجموعه را به بسیاری از شهرداری های کسور که به طور ثابت مشتری فروشگاه هستند ارسال کردیم که مورد استقبال تمامی آنها قرار گرفت.
.
تمامی نقشه ها با ضوابط دقیق شهرداری ها و سازمان نظام مهندسی طراحی و اجرا گردیده است ( قوانین مختلف شهرداری ها از جمله نور شمال و جنوب ، حریم همسایگی ، تراکم ، پارکینگ ، واحد های تجاری و … به دقت در نقشه ها رعایت شده است.
.
به دلیل زیاد بودن و پراکندگی نقشه ها سعی ما بر آن بوده است که جمع آوری مجموعه را طوری به انجام برسانیم که نقشه و پلان ها برای تمامی شهرهای بزرگ و کوچک کشور قابل اجرا باشد.
.
تقشه ساختمان ، پلان ساختمان ، نمای ساختمان ، نمای چوبی ؛ نمای آنتیک، نما رومی
نمای ساختمان مسکونی – نقشه معماری ، نقشه مسکونی
.
تعدادی نقشه ساختمان یک طبقه روستایی نیز که توسط دفاتر فنی و سازمان مسکن و شهرسازی اجرا گردیده بود در این مجموعه گنجاده شده است.
.
نقشه و پلان های این مجموعه کاملا اتوکدی بوده و قابلیت پرینت با کلیه ابعاد تا بی نهایت را دارا می باشد.
.
بعلت اینکه بسیاری از خریداران مجموعه پلان های ساختمانی ما افراذی هستند که با نقشه های معماری و ساختمانی سروکار ندارند و فقط برای ساختمان مسکونی خود خواستار نقشه هستند دو کار ویژه را برای راحتی این عزیزان در این مجموعه انجام داده ایم :
۱- نام گذاری کلیه بخش های پلان از جمله محل آشپزخانه ، حال و پذیرایی ،اتاق خواب و … در تمامی نقشه ها به زبان فارسی انجام گرفته است.
۲- نرم افزارهای دیدن فایل های اتوکدی ، تبدیل نقشه ها به عکس و نرم افزار پرینت گرفتن از نقشه های اتوکدی در این مجموعه گنجاده شده است که برای تمامی ویندوز های موجود در بازار قابل استفاده می باشد.
.
عکس نماهای ساختمانی اجرا شده از نقشه های این مجموعه ( عکس های موجود در بالا نیز از نقشه های معماری این مجموعه می باشد ، برای دیدن عکس ها در سایز بزگتر برروی آنها کلیک کنید.)

.
.
این مجموعه را به تمامی شرکت های مشاوره ای ، مهندسین ، دفاتر معماری و کلیه کسانی که دوس دارند آرشیو کاملی از نقشه های ساختمانی در ابعاد محدود داشته باشند پیشنهاد میکنیم.
.
همچنین برای کسانی که بدنبال نقشه برای ساختمان و زمین خود میگردد بسیار مفید خواهد بود و دیگر نیازی به هزینه های طراحی نقشه از سوی مهندسین معمار نخاهید داشت.
.

نام مجموعه :مجموعه ۹۵۰ نقشه ساختمان مسکونی اجرا شده در ایران ( طراحی شرکت های مهندسین مشاور و دفاتر مهندسی معروف ) – ۵۰ تا ۳۵۰ متری

 نوع محصول : ۱ دی وی دی اورجینال

قیمت : ۲۶ هزار تومان – تخفیف ویژه یک هفته ای ۱۵۷۰۰ تومان

 در صورت داشتن سئوال می توانید با شمارهای زیر تماس خاصل فرمایید:
۲۱۴ ۱۴ ۱۴ ۰۹۱۰
۶۹۶ ۵۰ ۶۰ ۰۹۳۶
مهندس برادران
.
خرید پستی ( تحویل در درب منزل و پرداخت هزینه زمان دریافت محصول ) – ( مدت تحویل کالا ۴ الی ۷ روز کاری )
برای خرید این مجموعه میتوانید برروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و فرم را پر نمایید ، بعد از خرید سفارش با پست برای شما ارسال شده و هر روزی که بسته را از مامور پست تحویل گرفتید هزینه آن را پرداخت نمایید.
.
.
در صورتی که برای دریافت عجله دارید می توانید برروی خرید آنلاین کلیک کرده و هزینه آن را پرداخت نمایید ، ( مدت تحویل کالا ۲ الی ۴ روز کاری می باشد )
 
.
.
چند نمونه ازپلان و  نقشه های معماری و سازه ای این مجموعه ( عکس از نقشه های اتوکدی معماری ) – برای دیدن عکس ها در سایز بزرکتر برروی آنها کلیک کنید.
برای لود سریع عکس ها حجم آنها به کمتریم میزان خود رسیده است.
.
.
.
.
نام مجموعه :مجموعه ۹۵۰ نقشه ساختمان مسکونی اجرا شده در ایران ( طراحی شرکت های مهندسین مشاور و دفاتر مهندسی معروف ) – ۵۰ تا ۳۵۰ متری
 نوع محصول : ۱ دی وی دی اورجینال
قیمت : ۲۶ هزار تومان – تخفیف ویژه یک هفته ای ۱۵۷۰۰ تومان
.
خرید پستی ( تحویل در درب منزل و پرداخت هزینه زمان دریافت محصول ) - ( مدت تحویل کالا ۴ الی ۷ روز کاری )
برای خرید این مجموعه میتوانید برروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و فرم را پر نمایید ، بعد از خرید سفارش با پست برای شما ارسال شده و هر روزی که بسته را از مامور پست تحویل گرفتید هزینه آن را پرداخت نمایید.
.
در صورتی که برای دریافت عجله دارید می توانید برروی خرید آنلاین کلیک کرده و هزینه آن را پرداخت نمایید ، ( مدت تحویل کالا ۲ الی ۴ روز کاری می باشد )
.
در صورت داشتن سئوال می توانید با شمارهای زیر تماس خاصل فرمایید:
۲۱۴ ۱۴ ۱۴ ۰۹۱۰
۶۹۶ ۵۰ ۶۰ ۰۹۳۶
مهندس برادران
.
.

دانلود نقشه های معماری٬ فروشگاه محصولات معماری٬ فروشگاه معماری ایرانیان٬ نقشه٬ نقشه خانه٬ نقشه ساختمان٬ نقشه ساختمان مسکونی٬ نقشه ساختمان مسکونی تجاری٬ نقشه مسکونی٬ نقشه معماری٬ پلان٬ پلان آپارتمان٬ پلان دوبلکس٬ پلان ساختمان
مجموعه ۹۵۰ نقشه ساختمان مسکونی اجرا شده در ایران ( طراحی شرکت های مهندسین مشاور و دفاتر مهندسی معروف ) ، از ۵۰ تا ۳۰۰ متری ، بتنی و فلزی ، نقشه های معماری و سازه ای، از یک تا ۵ طبقه، پلان مسکونی ، پلان معماری ساختمان، پلان ساختمان
نقشه ساختمان

بزرگترین سایت دانلود نقشه های معماری